Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Уряд Грузії пішов у відставку

Уряд Грузії пішов у відставку

Уряд Грузії пішов у відставку
в Закордонна правда/Новости

Прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі пішов у відставку.

Квірікашвілі заявив про те, що у нього були розбіжності з головою правлячої партії Бідзіною Іванішвілі, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Новини-Грузія”.

На брифінгу 13 червня він зазначив, що “бачить настрої в урядовій команді”, за останні кілька місяців у нього були розбіжності з головою правлячої партії “Грузинська мрія” Бідзіною Іванішвілі.

Квірікашвілі вважає, що у глави партії повинна бути можливість укомплектувати уряд кадрами, виходячи зі своїх поглядів.

“Як ви знаєте, вчора відбулося засідання правлячої партії, після чого були зроблені публічні заяви. Між мною і правлячою командою виявилися розбіжності у поглядах за певними напрямами. Конкретно мова йшла про економічну політику, що проводиться під моїм керівництвом. В останні місяці виник ряд фундаментальних питань, за якими наші позиції розійшлися з позицій голови партії”, – заявив Квірікашвілі.

Згідно конституції Грузії, відставка прем’єр-міністра або припинення його повноважень іншим шляхом викликає автоматичне припинення повноважень всіх інших членів уряду. Таким чином, уряд пішов у відставку слідом за прем’єром.

Квірікашвілі займав пост прем’єра з 30 грудня 2015 року. Після того, як на виборах 2012 року перемогу здобула коаліція “Грузинська мрія”, уряд очолив мільярдер Бідзіна Іванішвілі. Через рік він залишив пост прем’єра за власним бажанням і заявив про те, що йде з політики.

Навесні 2018 року Іванішвілі оголосив про рішення повернутися в політику на тлі кризи в правлячій партії. У травні він офіційно був обраний головою “Грузинської мрії”.


Нагадаємо, Грузія розірвала дипломатичні відносини з Росією після того, як вона здійснила військову агресію проти грузинської держави в серпні 2008 року.

Головний прокурор Іраклій Шотадзе подав у відставку 1 червня через вуличні протести.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: