Сила в правді

Навігація
Головна Новини "Врегулювання" справи щодо махінацій на Одеській митниці фіктивної фірми ТОВ "Меллвіл" коштувало її власнику 1 млн. дол. - джерело

“Врегулювання” справи щодо махінацій на Одеській митниці фіктивної фірми ТОВ “Меллвіл” коштувало її власнику 1 млн. дол. – джерело

За даними джерела в правоохоронних органах, ці гроші пішли керівництву прокуратури та ДФС України.

”Врегулювання” справи щодо махінацій на Одеській митниці фіктивної фірми ТОВ “Меллвіл” коштувало її власнику 1 млн. дол. – джерело
в Новини/Соціальна правда

Співробітник Департаменту з нагляду за додержанням законів у кримінальному процесі та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України Сергій Сердюк заплатив 1 млн. дол., щоб врегулювати проблеми своєї фіктивної фірми ТОВ “Меллвил”, яка попалася на незаконному розмитненні 61 контейнера.

За даними джерела в правоохоронних органах, ці гроші пішли керівництву прокуратури і ДФС України.

За це чиновники закриють очі на те, що частину визнаного речовими доказами в кримінальному провадженні вантажу вже вивезли з території Одеської митниці, а частину найближчим часом підмінять більш дешевої номенклатурою.

У свою чергу прокуратура не буде наполягати на дотриманні всіх вимог КПК під час процесуального нагляду, що надалі дозволить закрити справу, розпочату за ч. 2 ст. 205 (“Фіктивне підприємництво”), ч. 3 ст. 212 (“Ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України, у суді.

Нагадаємо, раніше С. Сердюк натиснув на редакцію сайту “Багнет”, щоб вони видалили матеріал про його махінації на митниці.

За даними “24-го каналу“, слідчі ДФС України винесли Постанову про визнання майна речовими доказами в рамках кримінального провадження №32016100110000160 від 8 червня 2018 року для арешту понад 60 контейнерів, які намагалося розмитнити ТОВ “Меллвил”. На думку слідства, вантаж невідомого походження, ймовірно, дістався компанії в результаті вчинення кримінального злочину.

При цьому офіційний директор компанії Наталія Бондаренко в ході допиту в якості свідка підтвердила фіктивність підприємства. Зокрема, вона зазначила, що не підписувала жодних документів від імені підприємства, не користувалася його печаткою, окрім як під час відкриття рахунків, не переводила кошти через систему “Клієнт-банк” і навіть не знає, де знаходиться компанія.

За даними джерела в правоохоронних органах, загальна вартість арештованого вантажу становить не менше 15-20 млн доларів. Реальним власником вантажу та компанії “Меллвил” є працівник департаменту з нагляду за додержанням законів у кримінальному процесі та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України Сергій Сердюк. Сам же департамент очолює не менш відомий співробітник Генпрокуратури Володимир Бедриківський.

За словами джерела, незважаючи на визнання вантажу (взуття, тканина, господарські товари) речовим доказом у кримінальному провадженні, як мінімум частина контейнерів вже покинула митницю і прибула на промринок “7-й км” під Одесою, де товари були реалізовані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: