Як на Донбасі спалили “Путіна”: яскраві кадри

У Мірнограді пройшла демонстрація проти російської агресії

Як на Донбасі спалили “Путіна”: яскраві кадри Фото: "RFE/RL"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Мирнограде Донецької області кілька десятків жителів пройшли маршем під гаслом «Росія, зупинись». Активісти виступили проти агресії з боку країни-окупанта.

Крім того, жителі Мирнограда закликають світову громадськість до бойкоту ЧС-2018, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ДонПресс.

Loading...

У демонстрації взяли участь представники Нацкорпуса та інших громадських організацій. Активісти зазначили, що обрали для проведення маршу 12 червня не випадково, адже в цей день в РФ відзначається День Росії.


Як на Донбасі спалили “Путіна”: яскраві кадри

Як на Донбасі спалили “Путіна”: яскраві кадри

Як на Донбасі спалили “Путіна”: яскраві кадри


Учасники маршу повідомили, що їх головна мета — показати, що жителі Донбасу виступають проти російської агресії. А щоб зробити демонстрацію більш показовою, вони спалили опудало, яке символізує президента окупантів Володимира Путіна.


Нагадаємо, за даними поліції та місцевої влади, з 2014 року по кінець 2017 року в Донецькій області зникла 2727 людина, доля 1053 з них – невідома. У Луганській області за той же період зникли 1205 осіб, знайдено 633 людини, доля 572 людей досі невідома.

Нагадаємо також, станом на понеділок, 11 червня 2018 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 509 938 переселенців або 1 234 904 сім’ї з окупованого Донбасу і анексованого Криму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...