Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Європарламент схвалив виділення одного мільярду для України

Європарламент схвалив виділення одного мільярду для України

Рішення підтримали 527 європарламентарів

Європарламент схвалив виділення одного мільярду для України
в Економічна правда/Новини

У Європейському парламенті в рамках пленарної сесії відбулося голосування щодо третьої програми макрофінансової допомоги для України, яка передбачає виділення 1 мільярду євро.

Європарламентарії затвердили пакет подальшої макрофінансової допомоги для України: підтримали – 527, висловилися проти – 124, утрималися – 29, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на interfax.

Рада ЄС схвалила виділення Україні фінансової допомоги в розмірі 1 мільярду євро, яку, як очікується, буде використано протягом найближчих двох років. Метою виділення коштів є “економічна стабілізація і програма проведення структурних реформ”.

Це третій пакет фінансової допомоги українській владі від ЄС з 2014 року. В 2014 році ЄС надав Україні допомогу в розмірі 1,6 мільярду євро. у 2015-му – 1,8 мільярду євро.


Нагадаємо, європейський парламентарій з Литви Петрас Ауштревічюс розповів, що у парламенті ЄС активно ведуть свою політику прихильники президента РФ Володимира Путіна, бо мають від цього вигоду. Однак противники путінського режиму домінують.

Нагадаємо також, у Мінфіні вірять в отримання чергового траншу від МВФ і чекають його восени цього року. Зараз Київ і Фонд ведуть переговори на вимогу підняти тарифи на газ і провести реформу енергетичного сектора. Мінфін планує таки виконати ці вимоги і отримати новий кредит.

Додамо, банкіри озвучили свій прогноз, як на курс гривні вплине можливе неотримання чергового траншу МВФ. Багато іноземців поставили на паузу свої надбання на міжбанку через голосування у Верховній Раді з антикорупційної суду, від якого буде залежати отримання траншу МВФ, а, отже, і виплати за держборгом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: