Сила в правді

Навігація
Головна Новости Знайдено парадоксальну причину передчасної смерті

Знайдено парадоксальну причину передчасної смерті

Знайдено парадоксальну причину передчасної смерті
в Новости/Правда про здоров'я

Вчені Копенгагенського університету (Данія) з’ясували, що почуття самотності збільшує ризик ускладнення серцево-судинних захворювань і передчасної смерті у чоловіків і жінок.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється в прес-релізі на EurekAlert!

У дослідженні взяли участь 13 436 пацієнтів з ішемічною хворобою серця, аритмією, серцевою недостатністю або хворобою серцевого клапана. Добровольці заповнювали анкети, в яких вказували стан свого фізичного і психологічного здоров’я, спосіб життя, включаючи схильність до шкідливих звичок, а також стосунків з іншими людьми.

У попередніх дослідженнях було доведено, що самотність пов’язана з ішемічною хворобою серця і інсультом. Однак результати нової роботи продемонстрували, що самотність і соціальна ізоляція пацієнтів сприяли ускладненням незалежно від типу серцево-судинних захворювань, від яких вони страждали. Ця залежність зберігається і за додаткових чинників, включаючи куріння, вживання алкоголю, вагу, вік і рівень освіти.

При цьому ризик передчасної смерті у чоловіків і жінок збільшувався приблизно вдвічі. Крім того, почуття самотності сприяло депресії, тривозі і погіршенню якості життя.


Нагадаємо, раніше ми писали, що депресія, зазвичай, проявляється емоційними симптомами. Але деякі з людей навіть не підозрюють, що депресія може викликати і фізичні симптоми.

Нагадаємо, коли людина втрачає інтерес до своєї роботи в офісі, то це має ефект гірший, ніж депресія, і така апатія не добра для психічного здоров’я.

Раніше повідомлялося, що слід розрізняти перевтому та депресію. Адже це різні речі, хоча і мають схожу симптоматику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новости

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: