АТБ продовжує будувати магазини в обхід закону: розгорається новий скандал

Керівництво в особі Геннадія Буткевича не вважає за потрібне оформляти дозволи на будівництво чергових маркетів «АТБ»

АТБ продовжує будувати магазини в обхід закону: розгорається новий скандал
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Нововолинську навколо будівництва магазину «АТБ-Маркет» розгорається скандал.

Loading...

Супермаркет «АТБ» почав будівництво магазину, не отримавши дозвільної документації. Крім того, документів немає і на інформаційному стенді відділу містобудування та архітектури міста.

«Я так думаю, тут одне з двох. Або план і документація все ще не готові. Або документів у них взагалі зараз немає на руках. Вони самовільно витягли всі бордюри, спиляли два дерева (липи), а пеньки трактором викорчували і щебенем засипали, щоб слідів не залишати. І один ліхтар викорчували. Думаю, там все без документів», – пише журналіст.

Повідомляється, що весь процес будівництва магазину дуже «мутний».

«Ніяких дозволів ні на що у них на руках немає. Скверик вони роздирають на шматки під відмазку, що йде велика реконструкція скверу за рахунок “АТБ”. Ще громадянам дорікають: мовляв, нововолинці повинні подякувати “АТБ”, що він за свій рахунок хоче нам сквер оновити», – зазначено в публікації.

Однак таке «оновлення» завдало тільки шкоду. Всі доріжки зробили так, щоб вони вели з скверу в магазин. Липи викорчували, лавки лопатами підкопали і готують під демонтаж. Також центральну клумбу мають намір замостити бруківкою.

За словами місцевих робітників перед новим «АТБ-Маркетом» з’явиться парковка для авто. А в самому сквері встановлять величезний білборд з рекламою магазину.


Нагадаємо, роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного з яких в 2017 році склало близько 105 млн доларів.

У період 2015-2016 року, компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Не дивлячись на так звану «продаж» ПУДа оточення міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017-го, менеджери АТБ працюють у його структурах досі.

Сам же Геннадій Буткевич та його партнери були звинувачені у зв’язках з Росією, відмиванні грошей та сепаратизмі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...