Сила в правді

Навігація
Головна Новини Чемпіонат світу з футболу зацементує владу Путіна

Чемпіонат світу з футболу зацементує владу Путіна

Віктор Шендерович написав довгий пост щодо Чемпіонату світу з футболу та про наслідки його проведення для Кремля.

Чемпіонат світу з футболу зацементує владу Путіна
в Новини

На своїй сторінці в Facebook, Віктор Шендерович опублікував довгий пост, в якому розмірковує про загальну ейфорію навколо проведення Чемпіонату світу з футболу.

На думку Шендеровича, росіяни радіють не за свою батьківщину, а за уряд Путіна. Публіцист вважає, що ототожнення батьківщини з урядом допускати не можна, так як їх інтереси здебільшого розходяться.

Проте, Шендерович вважає, що проведення Чемпіонату світу з футболу зміцнить вплив Путіна в Росії.

“А в наших нехитрих широтах кожен забитий м’яч або закинута шайба стають черговим шприцем ейфорії, вміло введеним у вену й без того збожеволівшому населенню. Путін негайно і вміло відпіарити по повній програмі “, пише Шендерович.

Автор також вважає, що західний світ, з часів Тетчер і Рейгана, став дуже слабким, через що не здатен на адекватну колективну реакцію проти РФ, що і дозволяє Путіну продовжувати зміцнювати свій авторитет.

“Ще не розпочавшись, Мундіаль-2018 вже слугує подальшому зміцненню путінської влади. Сам факт приїзду мільйонів вболівальників, весь цей веселий міжнародний карнавал – перемога Путіна, і він, не переймайтесь, по повній програмі наростить на цьому рейтинг, щоб ще впевненіше, ніж раніше, творити потім найжорстокіші беззаконня”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: