Чоловік врятував трьох дітей, що втопали, ціною власного життя

Чоловік на Прикарпатті врятував трьох дітей і загинув сам

Чоловік врятував трьох дітей, що втопали, ціною власного життя
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Надзвичайна подія трапилася на Прикарпатті в Городенківському районі. 31-річний чоловік, рятуючи потопаючих дітей, загинув сам. Його тіло досі не знайшли.

Про це “ФАКТАМ” розповіла керівник прес-служби ДСНС Івано-Франківської області Світлана Бабушкіна, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Близько шостої години вечора 13 червня чоловік з дружиною відпочивали на березі річки Дністер. І раптом почули дитячий крик. Подружжя побачило, що тонуть одразу троє дітлахів. Чоловік, не роздумуючи, кинувся в воду. Він заплив на велику глибину, схопив першу дитину і виштовхнув його на поверхню. Жінка, яка в цей час також перебувала в річці, прийняла дівчинку і винесла її на берег. Ще двох дітей довелося діставати вже з дна. Чоловік двічі пірнав за ними і передавав діточок дружині. Після того, як всі троє потопаючих дітлахів опинилися на березі, чоловік чогось вирішив пірнути ще раз. І більше вже не виплив”, – повідомила чиновниця.

За її словами, тіло чоловіка поки не вдалося виявити: водолази обстежили понад 600 квадратних метрів дна річки, але безрезультатно. Крім того, пошукові роботи ускладнює негода, яка зараз вирує на Прикарпатті.

“За попередньою версією, троє дітей у віці до 10 років почали тонути через те, що їх понесло течією. Зараз стан їх здоров’я можна оцінити, як задовільний”, – додала Бабушкіна.


Нагадаємо, 1 червня в с. Курашівці Мурованокуриловецького району на Вінниччині під час купання у водоймі потонула 15-річна місцева дівчинка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...