Сила в правді

Навігація

Джигурда відмовиться від українського громадянства

Артист нагадав про те, що його ім'я внесено до бази злочинців українського добровольчого центру "Миротворець" через підтримку бойовиків ДНР

в Новини/Світська правда

Скандальний російський шоумен, уродженець Києва і громадянин України, вирішив відмовитися від українського паспорта. Микита Джигурда має намір балотуватися в мери Москви, і саме подвійне громадянство виключає можливість зареєструватися кандидатом.

“Зараз йде розгляд з цього приводу. До кінця тижня вирішують це питання. Справа в тому, що спрощена схема – і я почесний громадянин Росії. Там якраз навколо відмови від громадянства йде розмова. До 3 липня є час”, – розповів журналістам Джигурда.

Артист нагадав про те, що його ім’я внесено до бази злочинців українського добровольчого центру “Миротворець” через підтримку бойовиків ДНР. Джигурда також зазначив, що в Києві ще й “героїв саджають”.

“Я в базі “Миротворця”, я все одно не можу з’явитися в Україні, Києві при цій владі, бо якщо вони навіть героїв України в особі Савченко саджають. Я внесений до бази за підтримку Донецька. Я пам’ятаю, що у 2014 році я підтримав парад Перемоги 9 травня, коли нацисти погрожували повторити Одесу. Потім громадянство отримував у ДНР… “, – пояснив Микита Джигурда причини своєї відмови від громадянства.

Вибори мера Москви пройдуть 9 вересня 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Завантаження...
Завантаження...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: