Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Hyperloop в Україні: названо дату відкриття

Hyperloop в Україні: названо дату відкриття

Hyperloop в Україні: названо дату відкриття
в Економічна правда/Новости

В Україні вже в найближчі п’ять років може бути запущена перша лінія вакуумного поїзда по технології Hyperloop.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ході зустрічі з виконавчим директором компанії Hyperloop Transportation Technologies Дірком Альборном, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

«Вперше Hyperloop буде тестуватися на експериментальній ділянці в Тулузі. Перший комерційний запуск можливий в Тулузі. Я хочу, щоб у найближчі 5 років ми прийшли хоча б до однієї лінії Hyperloop в Україні. Буде правильно провести переговори з партнерами в Китаї та Європейському Союзі та з’єднати Hyperloop доставку вантажів з Китаю в країни ЄС», — сказав він.

Також, міністр повідомив, що цього року завершуються роботи з розробки попереднього ТЕО і в наступному році має розпочатися конструювання тестової труби в Україні.

«Будівництво тестового майданчику в Україні залежить від нашої співпраці з компанією HTT. Якщо ми будемо бачити доцільність відпрацювати тестування на існуючому майданчику в Тулузі, а в Україні вже будувати Hyperloop версії 2.0 або 3.0, то ми підемо цим шляхом. Все залежить від того, наскільки це буде економічно ефективним», — сказав Омелян.

Міністр зазначив, що зараз розробка попереднього техніко-економічного обґрунтування здійснюється на волонтерських засадах. «Це ми робимо спільно з національною академією наук України. Поки що ми робимо це на волонтерських засадах. Без грошей», — уточнив Омелян.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, міністр інфраструктури пообіцяв появу Hyperloop в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: