Сила в правді

Навігація
Головна Новини Керівництво полігону "Десна" виплачувало зарплату сотні "мертвих душ":

Керівництво полігону “Десна” виплачувало зарплату сотні “мертвих душ”:

В одній з частин полігону Десна майже рік незаконно нараховували гроші солдатам, які вже не служили в тій частині.

Керівництво полігону “Десна” виплачувало зарплату сотні “мертвих душ”:
в Новини/Політична правда

На одному з полігонів нараховували кошти військовослужбовцям, які вже там не служили.

За даними прокуратури в одній з частин полігону Десна майже рік незаконно нараховували гроші солдатам, які вже не служили в тій частині.

Всього, за підрахунками військових прокурорів, нарахування незаконного грошового забезпечення по документам здійснили 103 військовослужбовцям.

Військова прокуратура Деснянського гарнізону  здійснює досудове розслідування кримінального провадження 42017270300000108, за результатами якого, правоохоронці підозрюють посадових осіб військової частини А3838 у незаконному нарахуванні та виплаті грошового забезпечення військовослужбовцям.

Про це йдеться у Ухвалі Козелецького районного суду Чернігівської області.

“Досудовим розслідування встановлено, що посадові особи військової частини А3838 в результаті недбалого ставлення до військової служби, у період із квітня 2016 року до лютого 2017 року здійснювали виплату грошового забезпечення 103 військовослужбовцям, які вибули до інших місць проходження військової служби, та фактично на час здійснення нарахування і сплати грошового забезпечення військову службу у військовій частині А3838 не проходили” – зазначається у судовому документі.

За даними досудового розслідування, яке веде військова прокуратура, такі дії посадових осіб вч А3838 призвели до збитків державі у 681 589 гривень.

Прокуратура наводить один конкретний приклад, коли 14 травня 2016 року один військовослужбовець завершив навчання у військовій частині А3838 та був переміщений для подальшого проходження військової служби до військової частини А1836.

“При переміщенні військовослужбовця до іншого місця служби у військовій частині А3838 останнього знято з усіх видів забезпечення. Крім того, останнього начальником фінансово-економічної служби військової частини А3838 старшим лейтенантом повністю розраховано, всі належні йому грошові кошти за період навчання у вказаній військовій частині виплачені, у підтвердження чого на імя ОСОБА_2 виписаний грошовий атестат форми № 2 серії ЗУ № 280639, у якому в п. 14 «Правильність даних, зазначених в атестаті, підтверджую» начальник фінансового органу ст. л-нт ОСОБА_3, міститься підпис”, – пише військова прокуратура Деснянського гарнізону.

За даними прокуратури, у результаті цих дій лише одному військовослужбовцю тільки у  червні 2016 року було безпідставно нараховане та виплачене грошове забезпечення у сумі 6048 гривень.  

Всього ж, як підозрює прокуратура, незаконне нарахування було здійснено 103 військовослужбовцям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: