Сила в правді

Навігація
Головна Новини Мінюст підтримав цивільні партнерства для одностатевих пар

Мінюст підтримав цивільні партнерства для одностатевих пар

Мінюст підтримав цивільні партнерства для одностатевих пар
в Новини/Соціальна правда

Міністерство юстиції виступило на підтримку цивільних партнерств для одностатевих пар в Україні під час круглого столу в офісі омбудсмена.

Відповідну міру залишать в Плані дій щодо реалізації Національної стратегії в області прав людини, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення «Центру інформації про права людини».

«Ми вважаємо, цей захід має бути в Плані дій, незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, у яких просили виключити його. Кабінет Міністрів має розробити законопроект та подати на розгляд Верховної Ради до IV кварталу 2019 року. План дій сформульований як легалізація зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння, наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності та конституційного права не свідчити проти свого партнера», – розповів Владислав Власюк, генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції.

Коментар правозахисника ЛГБТ-центру

«Якщо ми хочемо бути країною-учасницею ЄС, ми маємо вирішити, зокрема, це питання. Цивільні партнерства демонструють відданість принципам сучасної ліберальної демократії, що, зокрема, полягають у рівному захисті прав людини, незалежно від будь-яких ознак. Якщо ви робите винятки із загального правила, це порушує демократичні принципи», – заявив Андрій Кравчук, правозахисник ЛГБТ-центру «Наш світ».

Є противники

Представник Спілки учасників бойових дій та АТО Михайло Сліпченко закликав «убезпечити від необдуманих кроків, які спрямовані на руйнування українських традиційних цінностей». Під час своїх виступів він назвав представників ЛГБТ-спільноти «збоченцями».


Нагадаємо, раніше ультраправі та священики зірвали ЛГБТ-фестіваль у Чернівцях.

Нагадаємо також, тридцять п’ять депутатів Європарламенту звернулися до української влади із закликом забезпечити рівний доступ до основних прав для представників української ЛГБТ-спільноти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: