Головна Новини Підсумки першого матчу ЧС-2018

Підсумки першого матчу ЧС-2018

в Новини/Спорт

У Москві стартував Чемпіонат світу з футболу 2018 року.

У першому матчі турніру збірна Росії легко розібралася з командою Саудівської Аравії з рахунком 5:0, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Практично весь час матчу російська збірна володіла ініціативою, лише іноді знижуючи темп поєдинку. За винятком кількох небезпечних моментів команда гостей Мундіалю нічого показати на полі не змогла.

Вже на 12-й хвилині поєдинку на стадіоні “Лужники” рахунок був відкритий, а ближче до кінця першого тайму подвоєний.

Зі стартом другої половини зустрічі російські футболісти продовжували тиснути на суперника і на 71-й хвилині вони зробили рахунок розгромним.

А вже в додатковий час були забиті ще два м’ячі, які оформили остаточний і розгромний рахунок 5:0 на користь збірної Росії.

Статистика матчу:

Росія: Акінфєєв — Фернандес, Ігнашевич, Кутепов, Жирков — Газінський, Зобнін — Самедов (Кузяєв, 65), Дзагоєв (Черишев, 24), Головін — Смолов (Дзюба, 71).

Саудівська Аравія: Аль-Майюф — Аль-Брейк, У. Хавсаві, О. Хавсаві, Аш-Шахрани — Утаиф (Аль-Муваллад, 65), Аль-Фарадж Аль-Шехрі (Бахебри, 73), Аль-Джассим, Аль-Давсари — Ас-Сахлави (Ассири, 83).

Голи: Газінський, 12, Черишев, 43, 90+1, Дзюба, 71, Головін, 90+3.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в мережі висміяли Путіна на відкритті ЧС-2018.

Скандальний французький журнал Charlie Hebdo опублікував на своїй обкладинці карикатуру на ЧС-2018 в Росії, який починається 14 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.