Сила в правді

Навігація
Головна Новости Посол Канади: українці негативно сприймають реформи

Посол Канади: українці негативно сприймають реформи

Пересічні українці вважають, що ситуація в країні погіршується

Посол Канади: українці негативно сприймають реформи
в Новости/Соціальна правда

Опитування показують негативну тенденцію до сприйняття змін і реформ в країні, попри поліпшення добробуту українців.

Про це на суспільно-політичному форумі “Чи є вікно можливостей для реформ за рік до виборів?” розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на censor.

“У приватних розмовах українці зазначають, що помічають поліпшення їхнього сімейного добробуту, починаючи з 2012 року, проте публічно про це не йдеться. Більш того – є загальне сприйняття, що ситуація в країні лише погіршується. Однак за 4 роки я знайомий з багатьма людьми, які реально створюють зміни у вашій країні. Ніхто не пов’язує поліпшення особистого добробуту зі змінами в країні, незважаючи на те, що насправді вони пов’язані”, – говорить Роман Ващук.

Посол зазначає, що вікно можливостей для уряду – доводити зв’язок між успіхами реформ і поліпшенням рівня життя.

“Успішна територіальна громада є успіхом реформи децентралізації. Не забувайте про внесок громадськості та міжнародних партнерів. Нагадуйте про зв’язок між процесами. Люди мають розуміти, що реформи робляться для них. Так, є мета отримання траншу МВФ, але досягнення реформ залишаться для людей, щоб покращувати їм життя, а не для того, щоб були щасливі посли або уряди іноземних держав”, – говорить Роман Ващук.

Крім цього, посол Канади закликав концентруватися на успіхах, а не тільки на провалах.

“Чи чули ви про суму в 3,2 млрд доларів, яку на зустрічі G7 виділили на поліпшення освіти для жінок і дівчат у світі, або суму для боротьби із засміченням океанів? Ні. Але точно чули про скандали і зради у Великій Сімці. Саме через концентрування людей на провалах перекреслюється весь ефект загальних успіхів, яких вистачає”, – додає Роман Ващук.


Нагадаємо, українці стали рідше брати кредити не тому, що в країні покращився фінансовий добробут, а тому, що багато хто ще не встиг розрахуватися за попередні позики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новости

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: