Путінський режим є нелегітимним

У своєму пості на Facebook, Віктор Шендерович написав, що у путінського режиму відсутні ознаки легітимності.

Путінський режим є нелегітимним
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Віктор Шендерович написав довгий пост на своїй сторінці в Facebook, де розмірковує про ейфорію, яка охопила росіян напередодні Чемпіонату світу з футболу.

На думку Шендеровича, радість навколо проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії, це не радість за країну за уряд Путіна. Письменник вважає, що не варто ототожнювати Росію з Кремлем.

Loading...

“Батьківщина не тотожна адміністрації. Вона не тотожна їй ніде і ніколи, і зазор є навіть в Норвегії; у випадках ж адміністрації нелегітимної, злочинної та безконтрольної інтереси Батьківщини і владної групи розходяться зазвичай під кутом 180 градусів “, пише Шендерович.

Публіцист і радіоведучий вважає, що у путінської адміністрації відсутні ознаки легітимного уряду.

“Адміністрація Росії сьогодні – адміністрація нелегітимна, злочинна і безконтрольна. За всіма ключовими показниками – індексом корупції, свободи слова, соціальних гарантій … – ми знаходимося в даний час в компанії країн з глибоко азіатським політичним устроєм, “пише Шендерович і додає,” Влада всередині давно узурпована і є де-факто поліцейським режимом, хоча і прикрашена формальними демократичними інститутами. ”

Шендерович також вважає, що Путінська Росія не вистоїть в протистоянні зі світом. Автор заявляє, що історія не знає випадків, коли країна з узурпованої однією особою владою ніколи не перемагала. Перемоги завжди були короткочасними, а радість народу закінчувалося розчаруванням.

Шендерович бажає Російській збірній поразки на Чемпіонаті світу з футболу, проводячи паралель з бажанням поразки путінської режиму:

“Бажати поразки такій адміністрації – обов’язок патріота”, заявляє Шендерович.

Джерело: Народна Правда
загрузка...