Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Росіянам підвищили пенсійний вік: "доживуть" не всі

Росіянам підвищили пенсійний вік: “доживуть” не всі

Зміни вступають в силу з 2019 року

в Закордонна правда/Новини

У Росії офіційно підвищили пенсійний вік з 2019 року.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв на засіданні уряду заявив, що для чоловіків вік підвищили до 65 років, а для жінок — до 63 років.

«Пропонується ввести досить тривалий перехідний період — почати його пропонується з 2019 року, щоб покроково досягти виходу на пенсію в 65 років для чоловіків в 2028 році і в 63 роки для жінок в 2034 році», – зазначив російський чиновник.

За словами Медведєва, у Росії вже давно є всі умови для підвищення пенсійного віку.

Глава російського кабміну вважає, що реформування системи дозволить підвищувати пенсію в середньому на 1000 рублів в рік, замість поточної індексації на рівні 400-500 рублів в рік.

Також для громадян з великим стажем передбачена додаткова пільга — вони зможуть вийти на пенсію на два роки раніше терміну. Мова йде про жінок зі стажем понад 40 років і про чоловіків зі стажем понад 45 років.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, що міністр соцполітики України Андрій Рева поінформував, як в майбутньому буде впливати стаж під час нарахування пенсій.

Пенсійний стаж українців, який держава буде враховувати при обчисленні пенсій, буде складатися з 2 частин. За словами міністра, держава буде враховувати стаж до 2000 року і стаж після 2000 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: