Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Шендерович порівняв Путіна з Гітлером

Шендерович порівняв Путіна з Гітлером

У своєму пості на Facebook, Віктор Шендерович міркує про своє ставлення до проведення Чемпіонату світу з футболу в РФ і порівнює Путіна з рядом диктаторів ХХ століття.

Шендерович порівняв Путіна з Гітлером
в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Напередодні Чемпіонату світу з футболу, Віктор Шендерович написав довгий пост на Facebook. У тексті мундіаль згадується лише побіжно, Шендерович більше говорить про політичні аспекти чемпіонату та ейфорію, з якої росіяни сприймають факт проведення головної спортивної події в світі у них.

На думку Шендеровича, люди радіють не за свою країну, а за адміністрацію, яку письменник називає “нелегітимною”. Шендерович також заявляє, що не має сенсу ототожнювати уряд Путіна з Росією.

“… інтереси Батьківщини і владної групи розходяться зазвичай під кутом 180 градусів (див. випадки Гітлера, Пол Пота, Туркменбаші, династії Кимов etc)”, пише Шендерович.

Також Шендерович каже, що підтримувати збірну Росії або ж радіти від факту того, що Чемпіонат світу з футболу приймає РФ, значить підтримувати “нелегітимну адміністрацію”. На його думку, здоровим глуздом буде бажати поразки збірної Росії з футболу.

“Бажати поразки Гітлеру – нормальне бажання німецького патріота (не плутати зі співробітником гестапо). Зміцнювати владу Гітлера – значить бажати подальших нещасть Батьківщині і навколишнім народам “, вважає письменник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: