Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Штраф на мільярд євро: Volkswagen погано протестував авто

Штраф на мільярд євро: Volkswagen погано протестував авто

Німецький автомобільний концерн Volkswagen має виплатити штраф на суму один мільярд євро у справі про маніпуляції з програмним забезпеченням машин з дизельними двигунами, передає Deutsche Welle. Представники Volkswagen в середу погодилися з рішенням прокуратури.

Штраф на мільярд євро: Volkswagen погано протестував авто
в Економічна правда/Закордонна правда/Новини

Прокуратура дійшла висновку, що в результаті неналежного нагляду за відділом з розвитку двигунів у світі було продано близько 10,7 мільйона автомобілів концерну з дизельними двигунами з незаконним програмним забезпеченням. Автоконцерн відмовляється від будь-яких подальших правових кроків, “визнає свою відповідальність” і зобов’язується протягом шести тижнів з дня прийняття рішення перерахувати суму штрафу до бюджету федеральної землі Нижня Саксонія, де в Вольфсбурзі розташована штаб-квартира і головний завод Volkswagen.

Нагадаємо, дизельний скандал навколо Volkswagen розгорівся в 2015 році. Він уже коштував автоконцерну багатомільярдних штрафів, які були накладені владою США. Напередодні Німецька промислова і торгова палата оцінила витрати, пов’язані з дізельгейтом в 500 млн євро.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: