Трамп вважає Крим російським

В ході саміту "Великої сімки" Дональд Трамп заявив про те, що вважає Крим російським. Також президент США назвав Україну однією з найбільш корумпованих країн світу.

Трамп вважає Крим російським
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

В ході саміту “Великої сімки” Дональд Трамп заявив про те, що вважає Крим російським. Про це повідомляє американський портал Buzzfeed, посилаючись на дипломатичні джерела.

“Президент Трамп заявив лідерам G7, що Крим – російський, тому що всі жителі там кажуть по-російськи”, – йдеться в повідомленні. Цю заяву президент Америки зробив під час вечері в п’ятницю минулого тижня.

До того ж, Трамп піддав критиці українське керівництво і підкреслив, що “Україна – одна з найбільш корумпованих країн у світі”. Поки що невідомо, чи є такі висловлювання знаком зміни американської позиції по темі Криму і України.

Крім того, Дональд Трамп “пройшовся” по політиці екс-президента Барака Обами через те, що той не став на заваді анексії Криму. “Обама може говорити все що хоче, однак він допустив те, що Росія приєднала Крим”, – сказав Трамп. У Білому домі поки залишили слова президента США про Крим без коментарів.

Глава Сполучених Штатів Америки вже висловлювався за повернення Росії в G8. Зі свого боку, інші лідери відкинули цю ідею.

Джерело: Народна Правда