Укранці здивували США 3-D танцем

Укранці здивували США 3-D танцем
в Закордонна правда/Новини

На відомому телевізійному шоу America’s Got Talent українська команда виступила з номером The Escape, після якого весь зал був у захваті і журі сказало чотири “Так”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Ютуб канал шоу.

Над номером працювали Front Pictures, Profiltd і Red Rabbit Entertainment.

“Цікаво бачити речі, які ми насправді ніколи раніше не бачили. Це як подорож у майбутнє. Це було зовсім”, – додав продюсер шоу і один з журі Саймон Коуелл.

“Це один з найнеймовірніших виступів, що я коли-небудь бачила. Мені дуже-дуже сподобалося!” – оцінила виступ модель і журі конкурсу Хайді Клум.

Згідно з сюжетом танцю, людина потрапляє в віртуальну реальність – 3D-простір, де бігає, стрибає, плаває і літає. Журі конкурсу аплодувала виступу стоячи. Одноголосно українців відправили в наступний тур конкурсу. Варто відзначити, що The Escape б’є рекорди популярності і в соцмережах. За неповну добу танець в YouTube подивилися майже півмільйона громадян.

“Цей номер виник як творчий експеримент, над яким ми почали працювати ще в квітні 2017 року. Нас зацікавила ідея, що буде, якщо ми створимо танець в 3D просторі, де виконавці зможуть переміщатися не тільки на сцені, а й над нею.

Після декількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо, але й може виглядати по-справжньому захоплююче “, – говорить виконавець номера і його режисер-постановник Костянтин Томільченко.


Нагадаємо, скандальна російська співачка Юлія Чичеріна розгнівалася через заборону ФІФА на її виступ на ЧС-2018. Так, Міжнародна федерація футболу заборонила співачці Юлії Чичериной яка підтримала російську агресію проти України виступати на фестивалі в Ростові в рамках чемпіонату світу з футболу в РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...