Сила в правді

Навігація
Головна Новости "УНН" влаштували масовану замовну кампанію проти Павелко

“УНН” влаштували масовану замовну кампанію проти Павелко

З кінця травня 2018 року інформаційне агентство "УНН" опублікувало кілька статей, метою яких є зіпсована репутація президента Федерації футболу України Андрія Павелко.

”УНН” влаштували масовану замовну кампанію проти Павелко
в Новости/Соціальна правда

Вперше “УНН” згадало про Андрія Павелко в своїй статті за 30 травня 2018 року. Там журналісти інформаційноої агенції писали про конфлікт інтересів в українському футболі.

Буквально через тиждень, 7 червня 2018 року, “УНН” публікує нову статтю про Павелко. На цей раз мова йде про корупційний скандал навколо президента Федерації футболу України.

Наступного ж дня, інформаційна агенція “УНН” публікує чергову статтю присвячену Павелко. Тепер про те, що Національна агенція з попередження корупції (НАПК) збирається перевірити вірогідність того, що Павелко збагатився за рахунок будівництва футбольних полів.

На перший погляд це типова картина журналістської діяльності. Новина публікується тоді, коли вона з’являється. Дійсно Павелко запідозрили в корупції. Дійсно, НАПК перевіряла міг Павелко намагатися нажітся на будівництві футбольних полів.

Проблема полягає в тому, що представники “УНН” звернулися до журналіста Роману Вінтоніва, більш відомому як Майкл Щур, з пропозицією розмістити за гроші статтю агенції про проблеми Павелка з корупцією. Більш того, як видно з скрін листування, опублікованого Щуром, його попросили згадувати Павелко виключно в негативному ключі.

В цій історії не важливо винен Павелко чи ні. Важливим є те, що інформаційне агентство “УНН” займається відвертим “заказлом” і навіть не соромиться цього, що підриває довіру до української журналістики в цілому.

У свою чергу популярний одеський блогер Катерина Золоторьова в коментарях до посту Щура теж поскаржилася на подібну пропозицію та повідомила, що подібної атаки зазнали чи не половина лідерів думок в українському сегменті інтернету.

“УНН” влаштували масовану замовну кампанію проти Павелко“УНН” влаштували масовану замовну кампанію проти Павелко“УНН” влаштували масовану замовну кампанію проти Павелко“УНН” влаштували масовану замовну кампанію проти Павелко

Крім того, Вінтонів навіть висунув припущення, що подібна атака могла бути замовлена ​​самим Павелко для відбілювання репутації та створення образу “жертви”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новости

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: