В родині відомого актора Володимира Машкова трапилося горе

В родині відомого актора Володимира Машкова трапилося горе
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Єдинокровний брат російського актора Володимира Машкова пішов з життя.

У чоловіка стався інфаркт, і лікарям не вдалося його врятувати, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “СтарХит”.

Loading...

При цьому Володимир не зміг приїхати на похорон брата. Однак він відправив гроші, які повинні були допомогти організувати похорон на належному рівні.

Актор рідко згадував про брата в своїх інтерв’ю, а ось Віталій навпаки досить часто коментував причини всенародної популярності родича. На думку старшого брата, Машков став таким знаменитим артистом багато в чому завдяки природній харизмі, властивої їхньому роду.

Віталій був братом Володимира по матері. У дитинстві хлопчики багато часу проводили разом, але з віком брати стали все менше спілкуватися. Володимир Машков виїхав з Новокузнецька, де жила його родина ще на початку 80-х. Тоді він вступив в Новосибірське театральне училище, а невдовзі переїхав до Москви, де став студентом школи-студії МХАТ. Віталій вирішив залишитися в рідному місті.

Поки невідомо, з якої причини Машков не з’явився на похорон брата. Швидше за все це пов’язано з великою зайнятістю артиста. Зараз Володимир не тільки працює в кіно, але і займає пост керівника в театрі “Табакерка”, де замінив покійного Олега Табакова.


Раніше стало відомо, що ім’я Володимира Машкова внесено в базу українського сайту «Миротворець», і йому може бути заборонено в’їзд в Україну. Однак пізніше в СБУ заперечували, що така заборона існує.

Нагадаємо, НАРОДНА ПРАВДА повідомила, що 14 червня в Підмосков’ї помер відомий режисер Станіслав Говорухін.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...