Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда В Україні можуть підвищитися ціни на алкоголь

В Україні можуть підвищитися ціни на алкоголь

В Україні можуть підвищитися ціни на алкоголь
в Економічна правда/Новини

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує підвищити мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на проект постанови відомства.

Зокрема, пропонується підвищити ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби на 12,4-19,6%; віскі, ром і джин на 12%; коньяк (бренді) на 6,6-9,5%, вина на 4,5-13,5%.

В Україні можуть підвищитися ціни на алкоголь

“Базою розрахунків послужили дані за вартістю виробництва за друге півріччя 2017 роки (матеріальні, загальновиробничі, адміністративні та фінансові витрати) виробників”, – пояснили в міністерстві.

У відомстві зазначили, що в 2018 році ставки акцизного податку на коньяк буде підвищено на 20% з 105,80 грн до 126,96 грн за 1 літр 100% спирту.

“Стався зростання складових ціни на алкоголь через подорожчання компонентів виробництва, зокрема цін на спирт, тару, комплектуючі. Тому на сьогодні розмір мінімальних цін не відповідає реальним витратам на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв та потребує корегування”, – заявили в Мінекономіки .


Нагадаємо, голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко повідомив про те, що Україна входить до п’ятірки країн світу з найбільшими витратами на алкогольні напої.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: