Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда ЄС схвалив мито на експортні товари США

ЄС схвалив мито на експортні товари США

ЄС схвалив мито на експортні товари США
в Закордонна правда/Новини

Члени Євросоюзу одноголосно підтримали контрзаходи проти рішення США на введення мит на сталь і алюміній.

Країни Євросоюзу в четвер, 14 червня, одноголосно схвалили введення імпортних мит у розмірі 25 відсотків як контрзаходи проти рішення Сполучених Штатів Америки (США), передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Reuters.

Мається на увазі введення імпортних мит на американську продукцію на суму 2,8 млрд. євро (3,3 млрд. доларів).

Рішення країн ЄС повинна підтримати Єврокомісія, тоді воно набуде чинності. Наступне засідання Єврокомісії заплановано на 20 червня. У разі підтримки рішення контрзаходи ЕС проти США будуть введені в кінці червня – початку липня.

Раніше Єврокомісія запропонувала встановити мита у розмірі 25 відсотків на американські товари, такі як апельсиновий сік, бурбон, джинси, мотоцикли. Частину зборів з деяких товарів збільшать на 10 відсотків, на деякі з них будуть діяти мита 50 відсотків.


Раніше «НАРОДНА ПРАВДА» повідомляла, що частина депутатів Європарламенту створила звернення до країн, які входять до складу ЄС. Вони пропонують ввести санкції, які будуть діяти проти оточення російського президента Володимира Путіна і тих підприємств, які мають зв’язок з Кремлем.

Раніше ми повідомляли, що в Європейському Союзі зростає попит на українську продукцію з високою доданою вартістю, а товари агрохарчової галузі, металургії, легкої та хімічної промисловості все більше надходять в ЄС в готовому вигляді, а не в якості сировини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: