З’явився трейлер гри Jurassic Evolution World

З’явився трейлер гри Jurassic Evolution World
в Новини/Соціальна правда
Вчора, 12 червня, гра Jurassic World: Evolution від компаній Universal і Frontier Developments офіційно вийшла на PC, PlayStation і Xbox. Гра створена спеціально для шанувальників “Парку Юрського періоду” і захоплює графікою і детально промальованими персонажами, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

В основі ігрового процесу лежить створення вашого власного парку розваг. Якщо ви дивилися фільм, то розумієте про що йде мова. Потрібно будувати загони, вольєри та інші споруди для утримання ваших “вихованців”, розвивати свої розваги і залучати аудиторію. Це досить багатогранний процес, який залежить від маси параметрів і вимагає від вас підвищеної уваги – потрібно стежити за трьома напрямками розвитку свого підприємства.

Активно розвивайте науковий напрям, щоб ваші динозаври були цікавіші, витрачайте кошти на розвиток розважальної складової і не забувайте про безпеку. Тільки так можна буде реалізувати дійсно успішний парк, хоча навіть при чіткому контролі форс-мажори теж трапляються. Без цього ніяк, та й гра швидше дозволяє вам отримувати задоволення від вирішення цих проблем.

У грі про розведення динозаврів найважливішим елементом є…динозаври. Це логічно, тому що розробники явно просиділи не один місяць з картинками з енциклопедій.
Чи може брали в штат вченого, який би вказував які елементи правильні, а які не дуже. Наші вихованці рухаються, п’ють воду з озера, бігають і живуть своїм життям. Як і повинні жити тварини в зоопарку. Правда, це динозаври, а не якісь там козулі, так що відчуття від побаченого зовсім інші. Виглядають динозаври жваво, реально, красиво, хочеться наближати камеру і тільки на них і дивитися.
Графіка Картинка в грі чудова, особливо якщо грати на максимальних або ультра налаштуваннях графіки. Пейзажі зачаровують, вода виглядає як справжня і відображає хмари з сонцем. Про живність я вже сказав, вона виглядає навіть крутіше, ніж у якихось фільмах. Увагу до якості графіки помітно буквально на кожному кроці — дерева, трава та інша рослинність колишеться на вітрі, споруди не нагадують бездушні коробки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...