Сила в правді

Навігація
Головна Новини «Зневажаю бездарних і дурних людей»: що режисер Говорухін говорив про Україну

«Зневажаю бездарних і дурних людей»: що режисер Говорухін говорив про Україну

Режисер помер на 83 році життя

«Зневажаю бездарних і дурних людей»: що режисер Говорухін говорив про Україну
в Новини/Соціальна правда

У четвер, 14 червня, помер російський режисер Станіслав Говорухін.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Відомий режисер помер на 83 році життя. Говорухін був депутатом РФ, очолюючи комітет з культури. В останні роки життя він відзначився критичними висловлюваннями щодо України. У слідстві чого йому було заборонено в’їзд в нашу країну.

Говорухін був прихильником політики президента Володимира Путіна і підтримував анексію Криму. Пропонуємо вам прочитати найгостріші і скандальні висловлювання померлого режисера.

«Двадцять років я жив і працював в Одесі, на Одеській кіностудії, і добре знаю, що таке український націоналізм. На собі неодноразово відчував».

«Захід в силу своєї тупості не знає історію України і навіть не здогадується, мабуть, де вона знаходиться. Вже американці – точно! Зневажаю бездарних і дурних людей».

«Як громадянин, я розумію: ми посварилися з Україною на все життя… Таку кров не змиєш. Може, через сто років і помиримося, якщо Земля ще буде існувати. Але на відрізок мого життя, я прекрасно розумію, що вже не поїду ні до Києва, ні до Харкова… А Одеса… Я з гидливістю ставлюся до цього міста. До городян, які дозволили робити з собою таке. В Одесі ж мільйон з гаком жителів! Боягузливий народ – одесити. Я їх добре знаю… Таке неможливо було б в Севастополі – там кожен би взяв тесак, сокиру, рушницю. Є народи, які не залякаєш. Чеченці. Або місцеві мешканці. Мужні, сильні. І вся історія їх така. А одесити заткнулися, злякалися і сидять. І поступово змінюють свої погляди. Зомбуються потроху і теж розповідають про москалів, які воюють з Україною».

«Ми кинули її (Україну – Ред.), як відрізану скибку. За 25 минули з часів розвалу Союзу років втратили все. Американці ж у цей час посилали туди підручники, організовували фонди. І поступово виросло покоління, яке повністю повністю москалів».

«Російська частина Донбасу б’ється з національної різношерстою частиною України, яка ніколи не була єдиною».

«Особливо нічого не зробиш, треба не уподібнюватися деяким українцям, не виховувати в народі ненависть до іншої національності, щоб у нас не виникло те, що там. Для них всі москалі на одне обличчя, ми всі для них мерзотники, вороги. Поки ми поділяємо український народ та його націоналістичних вождів – це зовсім різні пироги, так і повинно бути. З-за моєї позиції я на Україні небажаний гість. Я підтримую президента Росії Володимира Путіна і всією душею за народ Донбасу».

«Поки у багатьох складних моментах наш президент вів себе правильно, зокрема з Кримом. Зараз легко уявити, що було б в Криму, якби жителям Криму не дали провести референдум. Скільки крові там пролилося! Було б важче, ніж на Донбасі. Але Крим однорідний, там росіяни, розбавлені татарами. В Донбасі не може бути результату 90 відсотків за приєднання до Росії. Вони голосують за незалежність».


Раніше НАРОДНА ПРАВДА “повідомляла, що Станіслав Говорухін помер у санаторії” Барвиха після важкої і тривалої хвороби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: