Скільки українців покинули країну: тривожна статистика

Скільки українців покинули країну: тривожна статистика
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Більш 248 тисяч громадян України з 20 березня виїхали на роботу за кордон.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, такі дані надає сайт ukrainianpeopleleaks.com.

Loading...

На цьому сайті можна в онлайн-режимі побачити, скільки українців залишило країну. За даними ресурсу, кожні 30 секунд один громадянин України вирушає за кордон.

Лише 7% українців планує найближчим часом виїхати на тривале проживання за кордоном. З тих, хто планує поїхати, 62% робили конкретні кроки для цього. 36% усіх охочих виїхати за кордон з метою тривалого перебування обрали б Польщу, 12% – Чехію, 11% – Німеччину.

Згідно даних ООН до 2050 року населення України може скоротитися на 18%, до 36 млн осіб, країна ризикує остаточно перетворитися в край старих і дітей. Один з основних факторів виїзду – трудова міграція.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, група міжнародних вчених склала звіт з прогнозом про те, як може змінитися ринок праці в найближчі 20 років. Всесвітній економічний форум, глобальний інститут McKinsey і  ООН презентували свої доповіді про те, як цифровізація і автоматизація змінять ринок праці, ситуацію в економіці і життя простих людей. Першими зміни відчують на собі жителі країн з розвиненою економікою, а через 5-10 років нововведення торкнуться і українців.

Також раніше стало відомо, що на території Росії працює практично кожен 12-й українець. А поляки прогнозують, що до кінця 2020-го на їх ринок праці потрапляти до 300 тисяч українців щорічно.

Нагадаємо, за словами віце-прем’єра П. Розенко вже восени середня зарплата може досягти 10 тисяч гривень.

Також ми повідомляли, як підтвердити факт роботи без офіційного оформлення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...