Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Українці почали купувати більше імпортних товарів

Українці почали купувати більше імпортних товарів

Українці почали купувати більше імпортних товарів
в Економічна правда/Новини

За перші чотири місяці 2018 року дефіцит зовнішньої торгівлі товарами в Україні склав 1,423 мільярда доларів.

Це в 1,5 рази вище дефіциту за аналогічний період 2017 року на рівні 968,6 мільйона доларів, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення Держстату.

Експорт товарів з України за вказаний період, у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, зріс на 12,8% – до 15,457 мільярда доларів, імпорт – на 15,1%, до 16,880 мільярда доларів.

Коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 0,92 (за січень-квітень 2017 року – 0,93), а зовнішньоторговельні операції проводилися з партнерами з 210 країн світу.

Також наголошується, що експорт товарів до країн Європейського Союзу зріс на 26,6% – до 6,629 мільярда доларів, імпорт товарів з країн ЄС – на 12,8%, до 6,927 мільярда доларів.


На фоні зростання обороту торгівлі України з країною-агресором РФ, у суспільства виникає все більше питань до влади. Це, в поєднанні з іншими внутрішніми та зовнішніми чинниками, може мати для діючої влади погані наслідки.

Україна на сьогоднішній день ще досить залежна від торгівлі з Росією. І хоча ці відносини значно послабилися, проте вони досі існують. І хоча з огляду на політичну ситуацію та агресію РФ, Україна мала б їх припинити, з економічної точки зору це не можливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: