Іспанія та Франція поділили біженців, а Рим закриває порти

Іспанія та Франція поділили біженців, а Рим закриває порти
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Франція погодилася взяти на себе притулок частини врятованих в Середземному морі біженців, яких висадять на іспанській землі.

Як очікується, в неділю судно Aquarius, на борту якого понад 600 мігрантів з Африки, прийде в іспанський порт Валенсія. Іспанія дала згоду прийняти мігрантів після того, як в цьому відмовили нові влади Італії, а також Мальта, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Радіо Свобода».

Loading...

Крім того, іспанська берегова охорона врятувала за останні дві доби понад 900 мігрантів, які вирушили через Гібралтарську протоку на маленьких човнах. Повідомляється, що кілька людей потонули.

Ситуація з судном Aquarius раніше призвела до напруженості у відносинах між Італією і Францією – після того, як французький президент Еммануель Макрон звинуватив Італію у тому, що вона відмовилася прийняти судно з людьми на борту.

Новий міністр закордонних справ Маттео Сальвини заявив, що Рим припиняє співпрацю з неурядовими організаціями, які займаються порятунком мігрантів біля берегів Африки, і закриває свої порти для їх судів.

Тема міграції має стати однією з центральних на саміті ЄС наприкінці червня.


Нагадаємо, Міграційна служба України готова заплатити мільйон гривень за видворення мігрантів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...