Лікарі дали поради щодо поліпшення травлення й обміну речовин

Хороший обмін речовин - це запорука здорового організму і гарної фігури.

Лікарі дали поради щодо поліпшення травлення й обміну речовин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Багатьом жінкам відомо, якими можуть бути наслідки після споживання малесенького шматочка тортика. Але всі знають таких людей, яким хоч половину супермаркету можна з’їсти і нічого не буде. Вся справа в метаболізмі ( швидкість розщеплення їжі на прості речовини). Хороший обмін речовин – це запорука здорового організму і гарної фігури.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про те,  як  уповільнити чи прискорити метаболізм,  пише “Країна здоров’я“.

Під обміном речовин мається на увазі поглинання корисних речовин слизовою оболонкою травного тракту та отримання з них вітамінів.

Швидкість метаболізму залежить від рівня фізичної підготовки організму и навантажень, що він отримує.

На швидкість обміну речовин впливають також і гормони. Жінка під час вагітності здатна з’їдати набагато більше, ніж набираючий масу боксер-важкоатлет. Але, при цьому вона підтримує накопичувальну функцію організму, а боксер розкидається енергією для збільшення порогу своїх фізичних ресурсів, знаходячись під впливом адреналіну і тестостерону.

Отже, як  покращити свій обмін речовин, пришвидшити його чи уповільнити? Відповідь достатньо проста – варто тільки відрегулювати рівень фізичної активності. І навпаки.

Варто нормалізувати своє харчування – чим частіше і регулярніше, тим краще для організму. З невеликими порціями і справитись легше.


Нагадаємо, вчені назвали вікторіанську “дієту для бідних”  найефективнішою для людей, які прагнуть розпрощатися із зайвими кілограмами. Натуральні продукти, за словами фахівців, будуть максимально корисні для організму через вміст в своєму складі необхідних вітамінів і мікроелементів.

Раніше медики назвали гречку найкориснішою кашею для здоров’я. Саме гречка найбільш оптимально збалансована за амінокислотним складом, в ній багато білка, є залізо і багато інших корисних речовин.

Додамо, що фахівці назвали оптимальний “розмір” порцій їжі під час схуднення. Методика, за допомогою якої ви зможете розподілити порції, використовує звичайну людську руку.

Джерело: Народна Правда