Туск знайшов у Європі ще одного “лідера пропутінського табору”

Він розкритикував Ярослава Качинського за підігравання Росії

Туск знайшов у Європі ще одного “лідера пропутінського табору”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Європейської ради Дональд Туск розкритикував лідера керівної партії Польщі “Право і справедливість” Ярослава Качинського за те, що той, за його словами, підіграє Росії.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив в інтерв’ю Gazeta Wyborcza, повідомляє Wirtualna Polska.

За словами Туска, Качинському має бути соромно до кінця життя за ситуацію, коли з усіх держав ЄС лише Польща не підтримала кандидатуру Туска на посаді голови Європейської ради.

“Той, хто послаблює Євросоюз або розраховує на його крах, об’єктивно кажучи, підігрує Росії. Певно, несподівано для самого себе Качинський став одним з лідерів пропутінського політичного табору в Європі” – заявив він.

На слова Туска вже відреагували у партії “Право і справедливість”.

“Лідер пропутінського табору, на щастя, вже не є прем’єром. Коли він протягом 7 років знаходився при владі, то не розв’язав проблем неповносправних, наркотиків та багатьох інших” – заявила речниця ПіС Беата Мазурек.


Нагадаємо, президент Європейської Ради Дональд Туск вважає, що влада Польщі може порушити питання про вихід країни з Євросоюзу. Також Дональд Туск заявив, що частина рішень уряду Польщі, які, приміром, стосуються, питань ліберальної демократії, громадських організацій, сексуальних меншин, відповідають баченню і інтересам Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда