У Кременчуці АТБ будує незаконний магазин, міська влада готує штрафи

Новий супермаркет зводять поблизу залізничного вокзалу

У Кременчуці АТБ будує незаконний магазин, міська влада готує штрафи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Кременчуці власники “АТБ-маркету” мають намір побудувати магазин без узгодження з керівництвом міста. Супермаркет почали будувати без дозволу Управління державного архітектурно-будівельного контролю міста.
Будівельники вже приступили до нелегальних робіт на першому поверсі будинку №63 / 16 на вул. Першотравневій. Навпроти якраз знаходиться залізничний вокзал.

“Ми викликали поліцію, кран на той час уже “втік”, а на водія вантажівки склали адміністративний протокол поліцією за заїзд на тротуар”, – розповів начальник управління контролю за станом благоустрою Володимир Окунь.

Loading...

Чиновник розповів, що робітники не захотіли з ним спілкуватися. Але Окунь зазначив, що замовником є ​​торговельна мережа “АТБ-Маркет” з Дніпра.

“Є інформація, що вони викупили приміщення, де був банк і де був магазин меблів, і хочуть зробити великий магазин”, – підкреслив Окунь.

Виконуюча обов’язки начальника міського управління державного архітектурно-будівельного контролю Юлія Тарасова заявила, що вже вийшли на керівництво “АТБ”.

“Був зв’язок з головним інженером “АТБ” Миць Світланою. Ми їм повідомили, що необхідно припинити будівельні роботи до отримання права на виконання будівельних робіт. За результатами перевірки будуть вжиті всі заходи (штрафи – Ред.)”, – підкреслила вона.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...