Politico: “Безсовісний” Трамп відділяє дітей від батьків-мігрантів

за последние полтора месяца в Штатах отделили около 2 000 детей от своих родителей во время пересечения границы США

Politico: “Безсовісний” Трамп відділяє дітей від батьків-мігрантів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Верховний комісар Організації Об’єднаних Націй з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн вимагає, щоб адміністрація президента США Дональда Трампа припинила насильницьку політику відділення дітей-мігрантів від своїх батьків. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Politico.

Зокрема, методи Трампа в ООН називають «безсовісними» і «зловживанням».

Так, Зейд Раад аль-Хусейн виступив з останньою промовою на черговому засіданні Ради з прав людини США в Женеві, в якій висловив розчарування багатьма країнами, зокрема, Сполученими Штатами.

“У Сполучених Штатах я глибоко стурбований недавно прийнятої політики, яка карає дітей за дії їхніх батьків”, – сказав аль-Хусейн, – “Думка про те, що будь-яка держава намагатиметься стримувати батьків, завдаючи безсовісна насильство над дітьми”.

Відзначається, що за останні півтора місяці в США відділили близько 2 000 дітей від своїх батьків, коли вони перетнули кордон США. Незважаючи на те, що багато хто з сімей незаконно перетинали кордон, деякі сім’ї мали намір звернутися за притулком по прибуттю в США. На думку аль-Хусейна, політика адміністрації Трампа спрямована на те, щоб перешкодити мігрантам приїхати до Сполучених Штатів.

Репортерам нещодавно були надані екскурсії по об’єктах, в яких містилися під вартою діти, багато з яких були буквально в клітинах.

У зв’язку з цим офіс Аль-Хусейна засудив політику США щодо поділу дітей, що спонукало посла США в ООН Ніккі Хейлі завдати у відповідь удар, звинувативши офіс аль-Хусейна в «невігластві».

“Ми дуже щедрі, але в той же час ми є суверенною країною, і дотримуємося законів, які визначають, як найкраще контролювати наші кордони і захищати наших людей”, – сказав Хейлі в заяві у відповідь, – “ні Організація Об’єднаних Націй, ні хто -або інший не будуть диктувати, як Сполучені Штати повинні контролювати свої кордони “.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Меланія Трамп також розкритикувала роботу президента США.

Джерело: Народна Правда