СБУ вводить перевірку документів і особистий огляд громадян України

Мешканців Львівщини просять зберігати спокій

СБУ вводить перевірку документів і особистий огляд громадян України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Управління СБУ в Львівській області попередило, що 20-22 червня на Львівщині проводитимуться планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання, що відбуватимуться у кількох локаціях Самбірського району та низці населених пунктів області.
Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це прес-служба управління СБУ в Львівській області повідомила в Facebook.

Відпрацювання силовиками навчальних завдань відбуватиметься в умовах наближених до реальних, що передбачає залучення спецтехніки і озброєних правоохоронців. У рамках навчання на окремих територіях також можливе тимчасове запровадження особливого режиму пересування людей та транспортних засобів.

Управління СБУ у Львівській області закликало мешканців зберігати спокій у зв’язку із ймовірним зосередженням військових та спецпризначенців, а також просить громадян належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців (перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей, можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів тощо).

У відомстві наголосили що всі ці дії відбуватимуться у рамках чинного законодавства.


СБУ вводить перевірку документів і особистий огляд громадян України


Нагадаємо, головне слідче управління Служби безпеки України викрило діяльність комерційного підприємства з Києва, яке, як стверджують правоохоронці, налагодило канал поставки ліків з України, Російської Федерації та Казахстану на частину територій тимчасово неконтрольованої Донецької області, захопленою бойовикам ДНР.

Джерело: Народна Правда