РФ порушила повітряний простір Естонії

Літак знаходився в естонському повітряному просторі близько хвилини

РФ порушила повітряний простір Естонії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Літак Ту-154М, що належить Міністерству внутрішніх справ Російської Федерації, в середу без дозволу увійшов в повітряний простір Естонської Республіки і перебував там близько хвилини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в  прес-службі Сил оборони Естонії.

“В середу вдень в районі острова Вайндлоо літак Ту-154М, що належить Міністерству внутрішніх справ Російської Федерації, без дозволу увійшов в повітряний простір Естонської Республіки. Літак знаходився в естонському повітряному просторі близько хвилини”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що у російського Ту-154 був включений транспондер, але польотний план на нього представлений не був. Літак не вступав в радіоконтакт з диспетчерськими службами Естонії.

У МЗС Естонії в середу був викликаний російський посол, якому було вручено відповідну ноту. Це друге з початку року порушення повітряного простору Естонії російськими літаками.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, колишній президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес зазначив, що Естонія є членом НАТО, де діє норма, по якій напад на одну з країн-членів Альянсу прирівнюється до нападу на всі держави одночасно. У військовому сенсі Кремль не загрожує Естонії, тому веде інформаційну війну, яка триває вже 27 років.

 Нагадаємо, Естонія витратить майже 200 мільйонів євро на зміцнення кордону з РФ. Таке рішення ухвалив естонський парламент.

Джерело: Народна Правда