Супрун заступилася за гомосексуалістів: це не хвороба

У першій половині 20-го століття гомосексуальність вважали психічним розладом та лікували електричною шоковою терапією та примусовими побаченнями з жінками

Супрун заступилася за гомосексуалістів: це не хвороба
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун поділилася власним баченням гомосексуальності. Зокрема медик руйнує міф, що це – хвороба.

Про це Уляна Супрун написала у Фейсбук, сообщает НАРОДНАЯ ПРАВДА.

За її словами, у першій половині 20-го століття гомосексуальність вважалася психічним розладом, який лікували. Часто дуже жорстокими та принизливими методами, як то електрична шокова терапія та примусові побачення з жінками. Зайве говорити, що це виявилися абсолютно неефективними.

У другій половині минулого століття науковці провели низку досліджень і дійшли висновку, що гомосексуальність не є хворобою. Гомосексуальна поведінка зустрічається у 1500 видів тварин – від комах до ссавців, а сексуальна орієнтація людини формується не через її спосіб життя, оточення чи характер, а ще до її народження.

У 1992 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) офіційно викреслила гомосексуальність з міжнародної класифікації хвороб (МКБ-10).

“Не дозволяймо стереотипам формувати нашу думку там, де все пояснює наука. Якщо хочете більше дізнатися про передумови виникнення гомосексуальності, раджу подивитися коротке, проте докладне відео від анімаційної студії NEED. Воно не дає всі відповіді. Більше того, науковці досі досліджують природу гомосексуальності. Проте дозволяє мислити ширше”, – написала Супрун.У якості підсумку, в. о. міністра охорони здоров’я додала, що соціум не може вплинути на сексуальну орієнтацію. Проте він точно може визначити, чи забезпечувати людям права і можливості незалежно від неї.


Супрун заступилася за гомосексуалістів: це не хвороба


Нагадаємо, виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла, як правильно користуватися смартфонами, щоб зберегти своє здоров’я.

Нагадаємо також, раніше Уляна Супрун розповіла, що остеохондроз – діагноз, з яким людина може лікуватися дуже довго і ніяк не вилікуватися. Він твердо стоїть в списку разом з дисбактеріозом та вегето-судинною дистонією і є великим комерційним міфом сучасності.

Джерело: Народна Правда