Українцям порадили “віджати” російську мову: названа причина

Українцям порадили “віджати” російську мову: названа причина
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Телеведучий та журналіст Євген Кисельов розповів, що українська версія російської мови є такою ж самостійною, як і американська версія англійської. На цю думку його наштовхнув один із героїв його інтерв’ю письменник Андрій Курков

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на «Главком».

Loading...

Українцям порадили “віджати” російську мову: названа причина

«У нього, виявляється, є дуже небанальна ідея з приводу російської мови в Україні. Звучить вона приблизно так: потрібно відібрати у Росії монополію на російську мову, тому що українська версія російської мови, по суті, є самостійною. Точно так, як є американська версія англійської мови. І в цьому плані я – однодумець Куркова, поділяю його переконання», – пояснює Кисельов.

Також телеведучий додав, що на відміну від американської версії англійської українська версія російської мови є невивченою та недослідженою.


Нагадаємо, журналісти Матвій Ганапольський та Євген Кисельов повідомили, що правоохоронці поінформували їх про список людей, які живуть і працюють в Україні і неугодні російській владі. “Я не знаю всіх імен, які є в цьому списку, але в мене не було сумнівів, що моє прізвище там є”, – сказав Кісельов.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...