Гриценко шукає собі союзників на вибори 2019

Вже є домовленості з двома політичними силами

Гриценко шукає собі союзників на вибори 2019
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Екс-міністр оборони, лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко заявив про підтримку ідеї об’єднання опозиційних демократичних сил для висунення єдиного кандидата на виборах президента.

“Підтримую єднання демократичних сил опозиції. Від імені партії Громадянська позиція висловив цю ідею ще у березні минулого року. Послідовно рухаємося цим шляхом,” – повідомив Гриценко в Facebook, – “Команда/платформа є відкритою і вітає долучення партій, рухів, окремих діячів, які мають спільні з нашими життєві цінності й принципи. Ми вже півтора року в постійних консультаціях/переговорах з іншими партнерами”.

Він додав, що вже є домовленості про об’єднання з політичною силою “Альтернатива” і з партією “Народний контроль”. Тривають переговори з представниками партії “Самопоміч”, ЄПУ, “Силою людей” і Віктором Чумаком.

“Треба працювати, нам усім разом, з людьми, і чим подалі від столиці – тим краще й ефективніше. Бо не у фейсбучних праймеріз маємо змагатися й перемагати (там ми перемагали неодноразово) – на виборчих дільницях”, – підсумував політик.

 

Гриценко шукає собі союзників на вибори 2019

Джерело: Народна Правда