Відгуки про «АТБ-Маркет»: магазин обманює покупців з цінами на касі

Касири пробивають товар за чеком за завищеною ціною

Відгуки про «АТБ-Маркет»: магазин обманює покупців з цінами на касі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» обманюють покупців, маніпулюючи з цінами на товари.

Так, в Запоріжжі українцю пробули чек, який не відповідає товару.

Loading...

«Касирка пробила не той товар у чеку, замість бананів пробила цукерки. Чи випадково, чи спеціально, але цукерки виявилися в три рази дорожчі від бананів. Поменше б таких касирок, тепер буду чек звіряти з товаром, не відходячи від каси», – пише на форумі незадоволений клієнт.

Також покупці відзначають, що «АТБ» майже  по-шахрайськи маніпулює цінами, ввівши в оману покупців.

«Ставлять ціну на деякі товари за 100 грам замість ціни за кілограм. В результаті  удома в чеку бачиш ціну за гранат 139 гривень за кілограм», – зазначає незадоволений клієнт «АТБ».

До того ж сама поведінка співробітників магазину дуже дратує українців. Покупці вже вкотре наголошують про хамство з боку касирів «АТБ».

«Касирка працює повільно, кількість людей, чий час краде цей жлобський магазин, не хвилює нікого. І в цьому немає нічого дивного: у колгоспників, яких набирають в цей магазин, в принципі відсутнє поняття цінності часу», – пише незадоволена клієнтка.

Дівчина зазначає, що перед нею без черги вліз співробітник магазину, який ще й нагрубив їй.

«Підходить моя черга через хвилин 10-15, і перед людиною, яка переді мною, без черги з круасаном і стіками кави влазить співробітниця магазину! Касир лізе без черги, пояснюючи це тим, що вона зараз буде обслуговувати людей. Ну і фінал: обслуговуючи мене, касир почала недбало кидати товар», – обурюється українка.


Відгуки про «АТБ-Маркет»: магазин обманює покупців з цінами на касі


Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

Нагадаємо, що в 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.

Джерело: Народна Правда