Розенко пообіцяв українцям високі пенсії до кінця року

Уряд запланував підвищення пенсій з 1 липня та 1 грудня

Розенко пообіцяв українцям високі пенсії до кінця року
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Доходи Пенсійного фонду перевищили заплановані, що дає можливість для додаткового підвищення пенсій. Починаючи з 1 червня 2018 року мінімальна пенсія складе 1435 грн замість 1373 грн.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в ефірі “112“.

Loading...

“Початок цього року показав оптимістичну картину: ми маємо трохи більше доходів Пенсійного фонду, ніж ми запланували. Якщо ми побачимо, що далі ця динаміка спостерігається, переконаний, що на кінець року ми вийдемо, можливо, з ідеями додаткового проведення окремих змін до пенсійного законодавства або проведення якихось окремих пенсійних програм для підвищення пенсій в Україні”, – заявив Розенко.

Також він нагадав, що починаючи з 1 липня розмір прожиткового мінімуму для усіх категорій громадян збільшиться. У зв’язку з цим будуть переглянуті 50 видів соціальної допомоги та компенсацій,

Він пояснив, що в тому числі після підвищення прожиткового мінімуму буде підвищуватися рівень пенсій, і починаючи з 1 червня 2018 року мінімальна пенсія складе 1435 грн замість 1373 грн. Для 1 мільйона людей, які отримували пенсії на рівні мінімуму, пенсійні виплати зростуть. Далі 1 грудня планується ще одне підвищення – до 1497 грн.


Нагадаємо, з наступного року в Україні почне рости розмір мінімального робочого стажу для отримання пенсії. Щоб вийти на пенсію в 60 років в наступному році, треба буде мати вже 26 років трудового стажу.

Нагадаємо також, з 1 січня 2019 року в Україні має запрацювати другий рівень пенсійної системи. Обов’язковий накопичувальний рівень передбачає, що кожен українець зможе відкладати гроші на особистий рахунок. Надалі зекономлені кошти будуть використовуватися для виплати пенсії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...