Сила в правді

Навігація
Головна Новини В «АТБ-Маркеті» дурять з цінами на касі

В «АТБ-Маркеті» дурять з цінами на касі

Касири пробивають товар за завищеною ціною

В «АТБ-Маркеті» дурять з цінами на касі
в Новини/Соціальна правда

В мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» продають товари, які не відповідають цінникам.

Підміну ціни вже не раз помічали покупці супермаркету.

«Був неприємно вражений супермаркет АТБ в місті Самбір. Взяв шампанське ціна якого на ціннику 120 грн, пробили по 145 грн. Продавець взагалі нічого сказати не могла, покликала адміністратора. Адміністратор хамськи відповів і сказав я не знаю де ви таку ціну побачили, я пройшовся з ним в алкогольний відділ і показав йому де саме я взяв це шампанське», – розповідає незадоволений покупець.

Керуючий магазину намагалася виправдатися, нібито забули перебити цінники. При цьому адміністратор сказала, щоб клієнт не влаштовував скандал, «адже 25 гривень – сума невелика».

«АТБ в місті Самбір дуже погано себе зарекомендував. А ще не розумію, чому в суботу або неділю вранці, коли люди роблять закупівлі, половина кас не працює, після 19:00 одна каса працює, дві максимум і то рідко на вимогу покупців», – додає гнівно українець.

Аналогічний випадок стався в Каневі. Покупець взяв товар за однією ціною, а на касі пробили по зовсім інший.

«Хотіла порадувати себе купівлею за акційною ціною. Товар був рекламирован в “Акційних пропозиціях” раніше. Підійшовши до каси, я була неприємно здивована, що ціну не змінено, у контейнерах з товаром всі цінники показували, що акція діє, а в касі немає. Після такої покупки залишилося неприємне відчуття. Якщо хочете привернути покупців, то поважайте їх у будьте чесні», – зазначає незадоволений клієнт «АТБ».


В «АТБ-Маркеті» дурять з цінами на касі


Нагадаємо, українці в мережі масово скаржаться на роботу співробітників і якість продукції в мережі супермаркетів «АТБ-Маркет».

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: