Водіїв чекає “покращення” на дорогах: будуть різати асфальт

В Мінрегіоні переглянули стандарти будівництва доріг

Водіїв чекає “покращення” на дорогах: будуть різати асфальт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У державній будівельній нормі передбачено звуження ширини смуг руху в містах і селах, щоб ввести європейські стандарти безпеки на дорогах.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Loading...

З метою впровадження європейських стандартів безпеки на дорогах, в Мінрегіоні переглянули стандарти будівництва доріг.

Як повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook. Відповідні зміни містяться в новій ДБН «Вулиці і дороги населених пунктів».

«Сьогодні в Україні ширина смуг руху на дорогах становить 3,5-3,75 метрів в залежності від їх призначення. Однак європейська практика показує, що дороги з меншою шириною смуги руху – близько 3-3,25 метрів – підсвідомо спонукають водіїв їхати з меншою швидкістю. Тому в новій ДБН стосовно вулиць і доріг ми вирішили переглянути і адаптувати цю норму до європейських, відповідно звузивши ширину смуг руху на українських дорогах при їх проектуванні і будівництві », – написав він.

За думку Парцхаладзе, такі зміни сприятимуть: підвищення безпеки дорожнього руху та зменшенню аварійності, збільшення пропускної спроможності вулиць і зменшенню заторів, ефективному розвитку велосипедного руху і громадського транспорту та облаштування ОКРЕМИХ смуг для них.

Зміни вступають в силу з 1 вересня 2018 року.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Україні почали відключати жовтий сигнал світлофора.

Джерело: Народна Правда
загрузка...