Новинний телеканал “112 Україна” раптово зник з ефіру.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Страну“.
Через півгодини після повного відключення було налагоджено технічне мовлення каналу, тобто в ефір йде запис передач, а не прямий ефір.
На телеканалі пов’язують це з давнім політичним тиском на телеканал, який намагається транслювати різні точки зору на події, що відбуваються в країні.
Журналісти розповідають, що з ранку до них приходили з перевіркою пожежники, потім несподівано відключився кабель, який живив будівлю, і одночасно вийшов з ладу дизель-генератор.
“Крім того, в останні два дні йшла ддос-атака на мережу телеканалу. А сьогодні вранці несподівано подзвонили від власника будівлі та вимагали покинути приміщення”, – заявили на телеканалі.
В такі збіги на телеканалі не вірять, тому і приходять до висновку про невипадковість того, що сталося.
Телеканал регулярно звинувачують в “антиукраїнській пропаганді”, нова хвиля піднялася після висловлювання нардепа Євгена Мураєва в ефірі каналу про Олега Сенцова. Після цього у Раді зазвучали заклики “знищити” “антиукраїнські телеканали”, в тому числі і 112.
Після втрати ефіру протягом півгодини фахівці зуміли налагодити подачу сигналу в запису, а зараз вирішується питання з доставкою джерела автономного енергопостачання, щоб відновити прямий ефір.
Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, що телеканал Інтер знову потрапив у новий скандал.