Сквер біля посольства РФ в Києві назвуть іменем російського опозиціонера

У Києві назвуть сквер іменем Нємцова

Сквер біля посольства РФ в Києві назвуть іменем російського опозиціонера
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Комісія з питань найменувань КМДА підтримала найменування безіменного скверу біля посольства РФ в Україні ім’ям російського опозиційного політика Бориса Нємцова. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу КМДА.

Комісія з питань найменувань КМДА підтримала найменування безіменного скверу на розі вулиці Сурікова і Повітрофлотського проспекту в честь Бориса Нємцова.

Loading...

“Сьогодні на засіданні комісії були оголошені результати громадських слухань. Результати майже 50/50: 357 голосів “за” і 354 “проти”. Члени комісії також визначилися: 15 – “за” і 2 “утрималися”. “Проти” не проголосував ніхто. І тепер, згідно з процедурою, міському голові рекомендовано внести відповідне подання про найменування скверу на честь Бориса Нємцова в Київраду. Далі рішення за депутатами “, – повідомив заступник голови КМДА Олексій Резніков.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, що одна з областей України може змінити назву. Активісти обласного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» вважають, що згідно із законом про декомунізацію, назву Дніпропетровської області має бути змінено.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...