Тютюнова фабрика Народного фронту клеїть на пачки фальшиві акцизки – Схеми

Журналісти знайшли підробку акцизних марок в сигаретах Pull

Тютюнова фабрика Народного фронту клеїть на пачки фальшиві акцизки – Схеми
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Нардепи від “Народного фронту” кришують виробництво сигарет з підробленими акцизними марками.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, журналісти “Радіо Свобода” провели чергове резонансне розслідування.

Loading...

Рік тому у Дніпропетровській області запустилася фабрика, яка стала випускати сигарети нової марки Pull. Продавалися вони в кіосках приблизно за 17 гривень, що на порядок нижче звичайної ціни на такі сигарети, тому журналісти запідозрили недобре. До того ж акцизний збір з однієї пачки становить більше 15 гривень.

Вони купили 11 таких пачок сигарет і віддали на офіційну експертизу в Мінфін і КНДІСЕ. Виявилося, що в 10 випадках на пачках були підроблені акцизні марки – прості папірці.

“Ось і розгадка всієї економіки. Значить, що і акцизний збір до бюджету не потрапить. А залишиться ділкам”, – пишуть журналісти.

Фабрику з помпою запускав депутат “Народного фронту” Олег Кришин. У Раді він просто втік від журналіста, який задав йому питання про підроблених акцизи.

“Мабуть думав, ніхто не стане перевіряти. А з правоохоронними органами завжди можна «вирішити питання», коли ти депутат провладної фракції. З СБУ там, наприклад. Або з податково,… Прямо на фабриці висить табличка «Народний фронт». Керує нею Микола Журило – брат Руслана Журило, менеджера Миколи Мартиненка (один із спонсорів Народного фронту).

А на місцевому телебаченні прославляють депутата Олега Кришина, під патронатом якого і запустився новий бізнес в Жовтих Водах. Іронія ще й у тому, що Кришин не просто депутат, а секретар комітету з питань податкової та митної політики. Отже, «регулює» ту сферу, в якій наживається”, – пише журналістка Наталія Седлецька.Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, що Україну заполонили фальшиві гроші: як розпізнати підробку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...