Випускний 2018: міністр назвала відсоток учнів коледжів та технікумів – вдвічі менше європейського

МОН має намір реформувати професійну освіту

Випускний 2018: міністр назвала відсоток учнів коледжів та технікумів – вдвічі менше європейського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Професійна освіта в Україні сьогодні не престижна – лише 20% випускників шкіл в Україні продовжують навчання в закладах професійної освіти. Тоді як у Європі цей показник сягає 40%.

Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на обговоренні “Якісна професійна освіта як запорука успіху регіонального розвитку” в межах Форуму місцевого розвитку, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на офіційний сайт МОН.

Loading...

Міністр зазначила, що зараз МОН затвердило проект Концепції реформування професійної освіти, займається розробкою закону “Про професійну освіту” та готує спільний інфраструктурний проект з Європейським Союзом, держава інвестує в модернізацію професійної освіти.

“Заохочення розвитку цього державно-приватного партнерства – наша мета, і ми активно шукаємо шляхи, яким же може бути це заохочення”, – додала Гриневич.

Вона підкреслила, що перші кроки в реформуванні професійної освіти робляться вже зараз і ґрунтуються вони на рекомендаціях Європейського Союзу.


Нагадаємо, протягом 2018 року Міністерство освіти та науки має намір розробити законодавчу базу про дуальне навчання для здобуття вищої освіти.

Нагадаємо також, згідно із висновками вчених Единбурзького університету, наявність освіти збільшує шанси прожити довге життя.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...