Жінкам Саудівської Аравії нарешті дозволять сісти за кермо

У Саудівській Аравії нарешті прийняли закон, який дозволить жінкам водити транспорт

Жінкам Саудівської Аравії нарешті дозволять сісти за кермо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Саудівській Аравії жінкам дозволили керувати автомобілем самостійно.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Перші права жінці видадуть в цьому місяці. До цього моменту Саудівська Аравія була єдиною країною. в якій жінкам не дозволялося керувати автомобілем. Із-за цього сім’я повинна була наймати водія, щоб той відвозив жінку по справах.

Саме цього домагалися активістки, які незабаром можуть з’явитися перед антитерористичним судом і бути засудженими на тривалий період часу.

Жінки роками намагалися вибороти право на водіння машини. Починаючи з 2008 року багато з них почали записувати відео, на якому вони показували як водять автомобіль.

На здивування чоловіка країни були зовсім не проти ухвалення такого закону, а деякі навіть зізналися, що давно мріяли про це. Звичайно, є й ті, які висловлюються різко негативно щодо цієї новини. Деякі чоловіки викладають фото в соціальні мережі з хештэгом “Ти не будеш водити машину“.

Зняття заборони входить у частину програми принца Мохаммеда бін Салмана з модернізації деяких аспектів життя в Саудівській Аравії.

Саме він впровадив програму Vision-2030, яка зробить королівство більш відкритим та допоможе економіці країни, яка зараз більшою мірою залежить від експорту нафти.


Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, Петро Порошенко збирається видати закон про захист прав ЛГБТ.

Джерело: Народна Правда