Хто з українських політиків їздить на Rolls-Royce

Дорогі авто є у багатьох політиків

Хто з українських політиків їздить на Rolls-Royce
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В деклараціях за минулий рік знайшлося три ROLLS-ROYCE. Один з них задекларував народний обранець з депутатської групи “Воля народу” Степан Івахів, другий – депутат Бахмутської міськради, а третя машина у власності начальника Навчально-медичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області.

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА“.

ROLLS-ROYCE SILVER SHADOW 1974 р.в. задекларував Сергій Макаренко, який працює начальником Навчально-медичного центру в Одесі. Крім цього, Макаренко задекларував вантажні автомобілі MITSUBISHI FUSO 2000 р.в., ISUZU V330 2000 р.в., MITSUBISHI FUSO 2003 р.в., ISUZO ELF 1999 р.в., та MITSUBISHI FUSO 2000 р.в. MERCEDES-BENZ S 550 2007 р.в., та мотоцикл YAMAHA YZF R1 2007 р.в.

Також начальник Навчально-медичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області Макаренко задекларував дохід за минулий рік в 188 тисяч гривень. У його дружини за 2017 рік – від підприємницької діяльності – 732 тисячі гривень.

Rolls-Royce GHOST 2011 р.в. задекларував нардеп Степан Івахів. Проте машину він орендує в СП “Західна Нафтова Група”. Така машина на сайтах з продажу машин коштує близько 200 тисяч доларів.

В депутата Бахмутської міськради Володимира Іванкова задекларований Rolls-Royce Phantom 2008 р.в. На сьогодні вартість такої машини – 210 тисяч доларів. Володимир Іванков працює гендиректором ТОВ “Бахмут-агро”.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що  в деклараціях за 2017 рік члени Кабміну зафіксували зростання грошових активів, нові квадратні метри та брендові автівки.

Джерело: Народна Правда