Клімкін: Росія повернулася в епоху Сталіна

Павло Клімкін та Василь Грицак просять закордонних дипломатів вплинути на Росію

Клімкін: Росія повернулася в епоху Сталіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українських полонених катують на окупованих територіях та в самій Росії за безпосередньої участі кадрових російських військових.

Факти нелюдського поводження з ув’язненими українцями навели закордонним дипломатам очільник міністерства закордонних справ (МЗС) Павло Клімкін та голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

Для них презентували книги з особистими свідченнями колишніх та нинішніх в’язнів. Під час зустрічі розповіли, що багато з бранців навіть не мають спеціального статусу та утримуються незаконно, а абсолютна більшість зазнає фізичних та психологічних знущань. Голод та побиття серед них – не найстрашніші, бо зафіксовані випадки вирізання ділянок шкіри, на яких були патріотичні тату, перебивання кінцівок, відрубування голів іще живим людям.


Клімкін: Росія повернулася в епоху Сталіна


Українські посадовці просять колег із дипкорпусу всіма можливими шляхами вплинути на Росію, щоб домогтися звільнення бранців.

“Це не новина для вас, що тортури стали частиною норми для Росії. Це частина російської реальності, як це було в часи Сталіна. Чого ми очікуємо від вас – не просто співчуття до наших хлопців. Ми просимо провести переговори з росіянами – політиками чи громадянським суспільством чи будь із ким. І будь-яка розмова має розпочинатися з позиції: Росія повинна залишити Україну і звільнити всіх політичних в’язнів”, – заявив Клімкін.Нагадаємо, мешканці Російської Федерації називають Йосипа Сталіна найвидатнішою особистістю всіх часів і народів.

Джерело: Народна Правда