Письменниця з РФ розповіла, який ген заважає росіянам стати європейцями

Щоб Росія змогла стати європейською країною, потрібно більше століття

Письменниця з РФ розповіла, який ген заважає росіянам стати європейцями
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російська письменниця Людмила Улицька в інтерв’ю програмі “Гордон” на каналі “112 Україна” розповіла про те, як і чому Росія відстає від Європи.

Відповідаючи на питання, “який ген заважає росіянам стати європейцями”, письменниця сказала, що справа не в генетиці, а в цивілізаційному процесі, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Ми не можемо стати європейцями, нам потрібно ще 150 років, а може більше. Ось ця ось різниця наздоганяння, вона насправді існує. Ми це відчуваємо, спілкуючись з людьми в різних країнах”, — заявила Улицька, підкресливши, що Росія перетворюється у світову провінцію.

За її словами, єдине, що можна зробити в такій ситуації — підвищувати культурний рівень і рівень освіти. “На жаль, у нас зараз дуже падає освітній рівень і рівень культури”, — поскаржилася літератор.

Процес розвитку Росії вона назвала “архаїчних рухом, який йде впоперек всьому цивілізаційного процесу”. “Ми вже торкнулися того, що це коливальний процес і є надія, що це коли-небудь піде в інший бік. Ймовірно, при іншому керівництві”, — додала письменниця.

“Для мене здається надзвичайно важливим в тій ситуації, в якій ми опинилися, знижувати рівень агресії. Причому, ми не можемо знизити рівень агресії нашого начальства і нашого військового керівництва, але в собі рівень агресії ми можемо знижувати. Не дратуватися, не злитися, не впадати в лють, не впадати у відчай”, — закликала вона.Нагадаємо, раніше російський журналіст і телеведучий Євген Кисельов пояснив, чому Путін “зациклений шкодити Україні”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...